A Gyékényes és Vidéke Lokomotiv Horgászegyesület fóruma.
  • Természetesen elírás történt, 04:30-kor volt az első kapásom, a halam pedig 05:30-kor !
    Most erős csend van,a vasember verseny úszói kissé elzavarták a halakat. Hamarosan újra behúzunk és belecsapunk a lecsóba...
    A gratulációkat köszönöm, de még korai, nem ekkora halhoz szeretném kapcsolni ! Szusynak viszont gratula !
    Tegnap egyébként volt egy gyönyörű füstölős kapásom pont a kaja közben, amit nem sikerült hallal befejezni, lévén, hogy a sufix fonott horogelőke ( 6,8kg-os ) elszakadt....
    Üdv .
    Jeszy
  • Sziasztok Urak!
    Gratula a találkozóhóz,jó volt látni az ismerős arcokat a fotókon.:)
    Látom a kajával Jeszy ismét kitett magáért és ezek szerint idén már jobban áll hal ügyileg is,mint ez elmúlt években.
    Remélem mindenki aki lent van,fáradt izmokkal fog fetrengeni a sok fárasztás után,mint én most.
    Lent voltam Velencei tavon,Gárdonyban,este 7 és hajnal 1.30 között 8db pontyot és egy 5,6kg-os amúrt sikerült megszákolni.Csali:tutti frutti 16mm bojli a pontyoknál,az amúr pedig 20mm büdösre jött.
    Szeles idő és fázás egész éjjel vizes ruhákban.
    Remélem nektek is hasonló élményeitek lesznek ma és akár egész jövő héten is majd.
    Üdv:Szusy
  • Halihó Barátaim!

    Gratula Jeszynek!
    Így már jövőre kötelező jönnöd, ha másnak nem szakácsnak...
    Bár az 5:30 és a fél hat az kicsiny falumban Inárcson egybe esik, így írígyellek, hogy te a két időpont között még vissza tudtál feküdni.


    Üdv:
    Sebőce akikicsitírígy
  • Kellemes napot mindenkinek !
    Ma hajnalban ( 05:30 ) volt egy ejtegetős kapásom a tigrismogyorós cájgon, de nem folytatta, így visszafeküdtem, de fél hatkor ismét futás volt, mert egy füstölős kapást jelzett a rádióm a középső boton, amire Big Carp Belga Csokis faragott bojlik voltak felfűzve. A hal meglett, nem egy bajnok, 2,82 kg, tükrös pacniponty. Mindenesetre partról fárasztottam, mert ismét nem mertem bemenni a csónakkal.Barátom, Zsolli, felajánlotta, hogy bevisz, de inkább vállaltam, hogy kikísérem a halamat egyedül... Közben, míg fárasztottam, az ő jelzője is el-fel sikított, amire azt hittük, az enyém ment bele, de miután meggyőztem, hogy az én halam meg se mozdult, jött rá, hogy külön, saját bejáratú kapása van, ekkor már késő volt, de bevágott, viszont sajnos a hal hamarosan elmaradt... Meglátásom szerint nagyon szép lehetett ( volna ), mivel a 3 lbs botja szépen görbült markolattól !!!
    Egyébként tegnap eredményesen lezajlott a találkozó, akik hiányoztak róla, azok hiányoztak, a kaja sikerült, el is fogyott, az italok is sikerültek és el is fogytak...
    :-))))
    Üdv mindenkinek !
    Jeszy akiszeretiahalat(fogni)
  • Hajrá Jeszy! Szurkolok Nektek!

    Csaba
  • Jeszy!

    Tetszik ez az "on-line" közvetítés.:-)) Remélem kipiszkálsz valami iszapszeműt abból a csodaszép vízből. Várjuk a friss infókat!!! Mégegyszer jó szórakozást!

    Üdv. Mindenkinek!
    Angler.
    (fr.)
  • Szia Jeszy!

    Támadááááás!Csónakkal kitudok kötni nálatok?
  • Jó reggelt mindenfelé !
    Nem tudom, jó hír-e, de éjszaka ( miután este 7-kor sikerült végre bedobálnom ) a borsos-halas bojlis csalimat határozottan ejtette valami halféle, remélem, ez nem rossz előjel, még ha nem is lett belőle szákolás ?
    Délután találkozunk egy jót a rég' nem látott barátokkal és gondolunk azokra is, akik nem tudnak itt lenni...
    Üdv mindenkinek :
    Jeszy
  • Sziasztok !
    Támadáááááááás !
    Csaba, továbbra is sajnáljuk a távolmaradásotokat, nektek jobbulást ! Majd később pótoljuk, mi Misóval még nem tettünk le a versenyes terveinkről a gyékényesi terepen !
    Jeszy akielindult
  • Csao Jeszy!

    Nagyon irigyellek! Érezétek jól magatokat, sok sikert!

    Csaba
  • Egy kicsit még alszunk és megyünk...
    Üdv mindenkinek !
    Jeszy
  • Marpet!

    Nincs egész 2 hét és megyünk.:-) Már nagyon várjuk... Igyexem még "felkészültebben" érkezni és lehet, hogy egy újabb aromát tesztelek illetve most megcélzom a pontyokat is.:-)

    Üdv.
    angler.
  • Csaba!

    Innét is mielőbbi gyógyulást kívánok a Móninak,remélem a vizsgálatok semmi komolyat nem mutatnak ki,és jövőre találkozhatunk!

    Csao : marpet és családja

    Angler!

    Gyere gyorsan,mert a halak már csak rád várnak! A csodacsalit még mindig nem volt időm kipróbálni.Talán majd ősszel!

    Csao!
  • Szia Zsolli !
    Végre megtaláltad , amiről napok óta beszélek... örülök, hogy sikerült !
    Felírtalak a résztvevők közé benneteket, majd ott beszélünk és elfogyasztunk pár egészségcseppet !
    Üdv.
    Jeszy
  • Sziasztok!
    Kisebb tortúra után, de sikerült beregisztrálni:)
    Hálás köszönet érte Jeszy komának és a rendszergazdágnak. Most sejtem, hogy mivel lehetett a baj, de nem mondom el, mert már unom, hogy mindig én vagyok a luzer:)
    Én Molnár Zsolt vagyok, kisebb horgász-berkekben Zsolli néven vagyok ismeretes. A fórumot még csak most kezdem kiismerni, tehát ha esetleg ezt a hsz-emet rossz helyre írtam, akkor azért elnézést kérek:)
    A lényeg, hogy szerdától (08.20.) vasárnapi GYékényesen fogok horgászni. A vízro"l csak jót hallottam eddig, és régóta áhitoztam partjára, mely úgy néz ki, hogy most meg fog valósulni.
    Ebben persze már megint Jeszy koma (plusz Jeszyné Andika) "keze" és szervezése segített:)
    Jópár éve u"zöm a bajszosokat bojlival, igaz az utóbbi ido"ben egyéb elfoglaltságaim miatt erre nem volt ido"m, leheto"ségem:(
    Remélem én is gazdagodom pár gyönyöru" hal megfogásának élményével, és persze nem utolsó sorban megimserkedhetek pár ott horgászó "sporival":)

    ZSolli
  • Csaba!

    Jobbulást kívánok én is!

    --------------------------------------------------

    Jó "bulit" Mindenkinek aki résztvesz a találkozón és aki még horgászbotot is foghat előtte vagy utánna azoknak meg kívánom, hogy görbüljön!!!:-)

    ÜDv.
    Angler
    (fr.)
  • Sziasztok !
    Beszéltem Csabával, jobbulást kívántam Nekik, ami sajnos biztos, a találkozón nem fognak tudni résztvenni. A névsor az alábbiak szerint módosult:

    Résztvevők :
    - Jeszy + Jeszyné ( Andi )
    - Sebőce + Sebőcéné ( Irénke )
    - Marpet + Marpetné + kis Marpet
    - Mogyórósi István + 1 fő
    - Horváth Tóni
    - Zsolli + Zsolliné ( Gyöngyi )

    Kaja lesz bőven, ha esetleg még valaki(k) befutn(án)a(k) !
    Már csak ( vagy még ) 4 nap !
    Üdv:
    Jeszy
  • Szia Csaba, sziasztok !
    Csaba, remélem, nem valami komoly !!!! Jobbulást, hiányozni fogtok !
    Jeszy akinemértidemegérti
  • Sziasztok!

    Sajnos nálunk egy nem várt eü. probléma állt elő, ami lehetetlenné tette, hogy lemenjünk Gyékényesre! Szóval nekem bármennyire sajnálom ez kimaradt.
    Sok szerencsét és jó fogást Mindenkinek!

    Csaba
  • Sebőce!

    Köszi, hogy szóltál!
    Azt gondoltam ők maradnak 31-ig. Ugyanis én akkor megyek, és tőle biztosan friss infóm lett volna a helyről még ott a parton.:-) De ezekszerint nem...:-)
    Üdv.
    Angler
  • Szia Angler!


    Ha jól emlékszem, Csaba már lenn van, és 24-én szombaton jön haza.

    Sebőce
  • Csaba!

    Ti meddig lesztek lent Albinál?
  • Meghívó a 2. gyékényesi horgászat.hu fórum találkozóra

    Időpont: 2008. 08. 22. péntek, 14:00.

    Helyszín: B7 szektor ( ahol tavaly is ).

    Részvételi feltétel : regisztráció a fórumban ( még nem késő !! ).

    Program : alternatív, de elsősorban sztorizás, tapasztalatcsere, élménybeszámoló, egyszóval szájkarate !

    Jah.... és a jobban pörgő nyelvek segítségeként főzök egy kis fehérjetartalmú pörköltet és elfogyasztunk pár kupica "hazait" !

    A kaja előreláthatólag kacsazúza, sertés köröm és sertés comb egybenfőzve pörköltnek, köretnek főtt burgonya, savanyúság.

    Italt kérek mindenkit hozzon, amit iszik, majd berakjuk a közösbe és legrosszabb esetben is koktélként isszuk az összevegyített mindenfélét...

    A találkozó költségvetése önköltségi áron 1.000 Ft / fő, ami természetesen csak a felnőtt egyedekre vonatkozik !

    Jelentkezők :
    - Jeszy + Jeszyné ( Andi )
    - Sebőce + Sebőcéné ( Irénke )
    - Csaba + Csabáné ( Móni )
    - Marpet + Marpetné + kis Marpet
    - Mogyórósi István + 1 fő
    - Horváth Tóni
    - Zsolli + Zsolliné ( Gyöngyi )

    Hát, ennyien maradtunk, kicsi, de ütős csapat ! Én innentől ezek szerint intézkedem !
    Már csak5 nap...
    Üdv mindenfelé:
    Jeszy
  • Szia Albert!

    Nagyon örülök a hírnek, hogy családostól jöttök Ti is a találkozóra, de azért mi még előtte is találkozni fogunk!

    Tisztelt Mogyorósi Úr!

    Nagyon csendes a képgaléria, ez azért van mert nem küldenek a horgászok képet, vagy - erre nem is merek gondolni - mert nincsenek fogások? Jó lenne időben tudnom róla, hogy mi a helyzet, mert akkor viszek magamal egy-két nagyobb példányt nehogy úgy járjunk mint tavaly.

    Üdv Mindenkinek!

    Csaba
  • Sziasztok!

    Jeszy!

    Most már tuti a dolog,tehát érkezik marpet,marpetné,és egy vagy két kismarpet.
    Természetesen megtoldom a részvételi díjat.Türelmedet köszönöm.

    Csabi!

    Telefonon értekezünk majd,az érkezéssel kapcsolatban!

    Csao,marpet!
  • Kedves bigboy ! Nem szoktam minden írásra reagálni,de most kénytelen vagyok.,mert olyan vád ért ami nem fedi a valóságot. Én az ívókba nem járok és italt sem fogadok el.
    Ha elbeszélgetek a horgászokkal,akkor ilyen témákban nem szoktam póénkodni.
    Kérem,hogy ha segíteni akar valaki akkor konkrét tényekkel keressenek meg. Nagyon szivesen veszem a segítséget. A találkozón bővebben kifejtheti véleményét és konkrétan elmondhatja,hogy melyik ívóban találkoztunk és én póénkodtam.

    Üdv: MI
  • Szia Bigboy!

    Szívemből szóltál, ugyan én még Gyékényesen nem találtam talán semmilyen halat a parton, de elég ha tudom, hogy előfordul ilyen. Sajnos mint minden másban sokat kell még előre lépni a a magyar embereknek, felkéne nőni ahhoz, hogy mindenre csak úgy tekintsünk, hogy megtudom-e enni, vagy lehet-e valami hasznom belőle. Igazából nem is tudom felfogni, hogy mi vehet rá egy embert arra, hogy egy ilyen kisebb csodát mint egy nagyobb méretű hal, a parton a sorsára hagyjon vagy bográcsba tegye, hiszen az élvezeti értéke annyira csekély az eszmei értékéhez képest, hogy csak valami teljesen eldeformálodott értékrenddel bíró ember képes ilyet tenni. Aztán továbblépve szintén lesújtó véleményem van a haltolvajokkal szemben is, képesek pár száz vagy pár ezer forintért sumákolni, lopni és becstelenné válni. Ha ezt az az ember tenné akinek ténylegesen nincs mit az asztalra tenni a családjának még meg is tudnám ideologizálni de egyáltalán nem erről van szó az esetek 99%-ban. Sok időnek el kell telnie, hogy ezek az emberek - vagy a gyerekeik - belássák azt, hogy nagyon rossz úton járnak. A helyi viszonyokat nem ismerem hiszen évente 2-3 alkalommal vagyok lent de osztom a Jeszy véleményét, hogy nem M.I. és a munkatársai tehetők felelőssé az ilyen viselkedésért, először eszköz kell a megfelelő emberek kezébe és csak ennek birtokában lehet szépen lassan haladni, viszont nagyon szigorúan!

    Én is szivesen találkoznék Veled a pikniken ha Te is úgy gondolod.

    Üdv

    Csaba
  • Szia Bigboy !
    Szomorú, amit írsz, én is találtam már hatalmas döglött halat a hátsó részen, nem volt szívderítő. Véleményem szerint M.István sem üti el poénnal a problémát, inkább hiszem, hogy tehetetlen bizonyítékok hiányában,a konkrét tettenérés lehet csak hatásos,de akkor le kell súlytani a vétkesre.
    Ha kérhetek olyat, próbáld meg megoldani, hogy jövő hét pénteken látogass meg a találkozónkon, ahol személyesen is megismerkedhedtnénk és kitárgyalhatnánk a dolgainkat !
    Üdv:
    Jeszy
  • üdv mindenkinek!

    Regisztráltam magam, mert sok időt töltök ezen a gyönyörű vízen. Úgy érzem el kell mondjam nektek a véleményem. Nagyon elszomorít az itt horgászó-halászó emberek halakkal való nemtörődömsége, hanyagsága. Júl.23.-án találtam a nagy sziget északi oldalán egy 20-kg körüli tükröst. Vajon miért kellet neki elmenni? Júniusban sikerült nekem is horogra csalnom egy ilyen példányt, én kíméletesen bántam vele és elengedtem. Az emberek 99%-a azt kérdezte tőlem, nem volt zsíros a húsa? Uram isten, hová cseppentem? Temérdek horgász vágyálmát egyem meg?!
    Most is nagyon dühös vagyok, és mindent megtennék azért hogy az ilyen emberektől örökre elvegyem a horgászat jogát. Kedves Mogyorósi úr, keményebb fellépésre lenne szükség! Nem kellene az ívóban poénokkal elsütni az egészet, és nevetgélni a "halászokkal". Nem akarom bántani, távol álljon tőlem! Csak szeretném hogy a következő generációknak is legyen része ebböl a csodálatos élővilágból.
  • Sziasztok !
    Úgy látom, nem nagyon izgul senki a témára, biztosan lázasan készültök ! Remélem...
    Örömmel értesítek mindenkit, hogy sikerült ismét találnom egy családot, akik kíváncsian várják a gyékényesi horgászatot ! Ígérete szerint Zsolli, mert így hívják a srácot, hamarosan bejelentkezik ide is és jönnek a találkozóra is... sőt maradnak is pecázni , pihenni !
    Fogadjátok őket barátsággal, jó fejek ( és piszok mázlista horgász...)
    :-))))
    Üdv mindenkinek !
    Jeszy
  • Szevasztok mindenkinek !
    Sebőce a másik topicban már felemlítette, hogy jó lenne tudni mit eszünk, így hivatalosan is kiírjuk a találkozót az alábbiak szerint:

    Meghívó a 2. gyékényesi horgászat.hu fórum találkozóra

    Időpont: 2008. 08. 22. péntek, 14:00.

    Helyszín: B7 szektor ( ahol tavaly is ).

    Részvételi feltétel : regisztráció a fórumban ( még nem késő !! ).

    Program : alternatív, de elsősorban sztorizás, tapasztalatcsere, élménybeszámoló, egyszóval szájkarate !

    Jah.... és a jobban pörgő nyelvek segítségeként főzök egy kis fehérjetartalmú pörköltet és elfogyasztunk pár kupica "hazait" !

    A kaja előreláthatólag kacsazúza, sertés köröm és sertés comb egybenfőzve pörköltnek, köretnek főtt burgonya, savanyúság.

    Italt kérek mindenkit hozzon, amit iszik, majd berakjuk a közösbe és legrosszabb esetben is koktélként isszuk az összevegyített mindenfélét...

    A találkozó költségvetése önköltségi áron 1.000 Ft / fő, ami természetesen csak a felnőtt egyedekre vonatkozik !

    Jelentkezők :
    - Jeszy + Jeszyné ( Andi )
    - Sebőce + Sebőcéné ( Irénke )
    - Csaba + Csabáné ( Móni )
    - Marpet + Marpetné + kis Marpet ( ígérete szerint igyekeznek odaérni )
    - Mogyórósi István + 1 fő
    - Horváth Tóni

    Mindenkit tisztelettel hívunk és szeretettel várunk !
    Kérem továbbá a még fontolgatókat, hogy legkésőbb jövő hét végéig ( 08.15-ig ) döntsenek, hogy kellő időm legyen az előkészületekre a létszám tudatában !
    Üdvözlettel :
    Jeszy
  • Csaba!

    Én tavaly előtt voltam először gyékényesen és az a látogatásom pont augusztus közepére esett. Akkor kapásom kizárólag csak éjjel volt és talán pár kisebb ponty illetve egy db. 9-es amúr jött ott az öbölben. Viszont akkor még nem a "fehérvári" titkossal horgásztam és etettem. :-) Tavalyi és az idei júniusi időpont viszont szép halakat hozott. (Remélem azért a szeptember eleje is tartogat még halat)
    Amit tanácsolhatok szerintem helyezz nagy hangsúlyt a "minőségi" etetésre és tuti meglesz az eredménye.

    Üdv.
    angler
    (fr.)
  • Szia Angler!

    Persze, hogy hagyok Neked is csak az a kérdés, hogy lesz - e miből hagyni. Nem tudom, hogy így aug vége felé mennyire forognak a halacskák az öbölben. Tényleg Neked van ezzel kapcsolatban tapasztalatod, hogy milyen az augusztus az öbölben? Persze nyilván minden év más és más, de azért bízom benne, hogy mire mi odaérünk lesz még zsákmányolásra váró halacska az öbölben. Természetesen részletesen beszámolok róla, hogy mik voltak a tapasztalatok és izlett -e nekik a Fehérvár-i specialitás!:)

    Csaba
  • Üdv Mindenkinek!

    Sajnálom, hogy nem tudok a találkozón résztvenni... Mi csak 31.-én érkezünk majd a tóhoz...:-( De azért jó "bulit" Nektek!!!

    Csaba!

    Remélem azért hagysz majd nekem halat az öbölben!!!
    És várom majd a friss infókat a fogásokról itt a fórumon!

    Innen is üdvözlet Albinak, Mogyorósi úrnak és az összes fórumosnak!

    angler.
    (Fr.)
  • Sziasztok !
    Továbbra is várjuk minden regisztrált fórumozó jelentkezését az augusztus 22. pénteki találkozónkra, ahol kellemesen elcsevegünk, élménybeszámolókat hallgatunk meg, eszünk-iszunk-iszunk, barátkozunk ! A találkozó a gyékényesi nagyvíz partján, a B7 szektorban kerül megrendezésre .
    Üdv:
    Jeszy
  • Szia Albert!

    Semmi probléma csak nagyon örültünk volna Nektek, meg Marcit is eltudtam volna vinni vizibiciklizni egy kicsit. Ha meg a Mariannékkal tudtatok volna jönni az meg pláne jó lett volna, de jól emlékszem, hogy Ők nem voltak itthon?! No nem baj, még két hét aztán újra találkozunk és biztosan lesz időnk beszélgetni, meg talán egy kis közös pecára is. Gondolom azóta sem sokat áztattad a zsinórt? No majd én koptatom a stégedet ne félj!! Várom a találkozást! Szeretettel üdvözlöm a Mariannt és a fiukat is!

    Csaba
  • Szia Marpet !
    Vártam már, hogy nyilatkozz, örülök a szándékodnak !
    Jeszy
  • Csao Barátaim!

    Csaba!

    Sajnálom,hogy nem tudtam odaérni hozzátok,nem is szeretnék magyarázkodni,csak annyit mondhatok,hogy ember tervez ......!Még egyszer elnézést kérek tőled és a családodtól!

    Szusy!

    Tiszta szívemből gratulálok,ha jó pecás a csaj akkor nem lesz baj,ha nem akkor még mi mindig itt vagyunk neked.Sok sikert örök boldogságot nektek!

    Jeszy!

    Szeretnék csatlakozni én is a találkához,épp dolgozom azon a napon,de valahogy tuti megoldom.Remélem nem jön közbe semmi!A nejem is és a kis marpet is szívesen jönne,majd ha biztos ,hogy tudnak jönni,akkor beírom a pontos létszámot.

    Csao marpet!
  • Te Csaba !
    Látszik, hogy még rutin hiányban szenvedsz ezen a téren... én már vagyok olyan tapasztalt bika, hogy miután majd a fiatalabbak sorra csődöt mondanak, idejönnek és kérik, hogy tegyem oda... magam !
    :-))))))
    Jeszy
  • Csá Szusy!

    Természetesen a Jeszy nevemben tett ajánlatát fentartom, csak azzal az alapvető különbséggel, hogy míg Jeszy mint ahogy írta már csak verbális módon mer segítséget ígérni én nyitott vagyok bármilyen fizikai produktumra is. Persze csak ha szükséges, hiszen ismeritek a 3 bika történetét a hegytetőn!!!

    Üdv

    Csaba
  • Hellóhalló !
    Szusy bátyós, gratulálok az elhatározáshoz, remélem életre szóló lesz, sőt kívánom is, hogy az legyen ! De aztán később engem ne hibáztass !! :-))
    Sajnálom ugyanakkor, hogy nem lesztek ott augusztusban, de majd erősen gondolunk rátok !
    Ha valami kérdés tisztázásra vár, nyugodtan hívhatsz ezután bennünket Csabával. Mármint házasság témakörben, hidd el, tudnék mesélni...
    :-)))))
    Jeszy
  • Csao Szusy!

    Hát tudod szégyeld magad, többet ér neked egy eljegyzés meg házvásárlás meg stb. mint a régi cimborákkal egy jó kis peca?! Hát akkor azt kívánom neked,hogy járj úgy mint mi, légy házas!!!! Majd megtudod, hogy milyen jó is az!
    Szóval sok szeretettel gratulálok NEKTEK, legyetek boldogok!!! A mellplasztika mellett ez az egyetlen érv volt amit a távolmaradás okán eltudok fogadni.


    Csaba
  • Sziasztok skacok!

    Hát öö nem is tudom,asszem ezért fogok kapni rendesen.
    Na szóval,én nem tok idén megjelenni a találkozón,nagy fába vágtam a feszjét,vagyis vágtuk a fejszénket a majdnem Szusynével.(Kata)
    Szal eljegyzés,házvásárlás,restaurálás,költözés,ügyvéd,földhivatal,stb.....
    Úgyhogy majd csak a távolból fogok drukkolni a halaknak,hogy ügyesebbek legyenek mint Ti!
    Sőt,lehet hogy idén nem csak gyékényesi,de semmilyen nyaraláson nem leszek,meg pecatúrán sem az év hátralévő részében az elfoglaltságok és anyagiak miatt.
    Azé bízom benne,hogy minél több ember esik be és nagy eszem iszom alakul ki,meg talán valami halat is fog látni a társaság,másnem M.I. fotóin.
    Üdv mindenkinek,főleg a viccelődő nyelvészprofesszoroknak!:)

    Szusy
  • Csao!

    Látom én, hogy szeretitek a viccet, csak nem értitek. Szerintetek a "hasogassa", mennyivel helyesebb mint a "föztye"?! A "kézilabdások előnyben" című bejegyzést a Sebőce szerintem érti.

    Csaba
  • Sziasztok!


    Vagy az is lehet, hogy ekkora paraszt a csávó...? :-)


    Sebestyén akipoénnakszánta
  • Üdv Csaba !
    Örömmel olvasom, hogy jöttök !


    "...Kézilabdások előnyben!
    Sebőce, ez a "ty" hasogassa a fülemet!..."
    Én is észrevettem, de szerintem poénnak szánta Sebőce !
    :-))))
    Jeszy
  • Csao Funok!


    - Jeszy + Jeszyné ( Andi )
    - Sebőce + Sebőcené (Irénke)
    - Csaba + Csabáné (Móni)

    Kézilabdások előnyben!
    Sebőce, ez a "ty" hasogassa a fülemet!

    Csaba
  • Hellószevasztok !
    Akkor aug. 22. péntek ! Sebőce, örülök, hogy hozod életed párját is, nagyon jó kezdeményezés, javaslom mindenkinek !!
    Jelentkezők:
    - Jeszy + Jeszyné ( Andi )
    - Sebőce + Sebőcené (Irénke)
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Üdv:
    Jeszy
  • Sziasztok!


    Akkor péntek?
    Jó lenne véglegesíteni, mert akkor úgy kell szervezni a programjainkat.

    Jelentkezők:
    - Jeszy +1fő
    - Sebőce + Sebőcené (Irénke)
    .
    .
    .

    Hát akkor görbüljön!

    Sebestyén akimárennejeszyfőztyéből
  • Köszi Csaba, hogy szóltál, jogos az észrevétel. Ha a többségnek ( ? ) jó a péntek, nekünk is jó lesz !
    Jeszy

Kedves lárogató!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!