A Gyékényes és Vidéke Lokomotiv Horgászegyesület fóruma.
  • ui.: Ki a f......om az a Härter Mihály?????

    Látom szeretitek a viccet, csak nem értitek! Vagy úgy voltatok vele mint ahogy egyik barátom szokta mondani "ez hülye vicc, ezt nem értem!!"

    Csaba
  • III. Gyékényesi horgásztalálkozó:


    1. Jeszenszki János ( Jeszy ) + Jeszyné Andi = 2 fő
    2. Kucsera Sebestyén (Sebőce) + Kucseráné Farkas Irénke = 2 fő
    3. Härter Mihály(gumikacsa)+Härter Szabolcs=2 fő
    4. Csanádi Zsolt(Didó)+Csanádi Ádám=2 fő
    5. Vieger Ferenc(angler)+Vieger Ferencné(angi)=2fő
    6. Simon Csaba (Csaba)+Simonné Móni (Móni)=2fő
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
  • Szevasztok!
    Látom, szépen nő a lista, csak így tovább, úgyis olyan ritkán van lehetősége az embernek ilyenre!
    Jeszy
  • Csao Mindenkinek!

    Látom szépen lassan előkerülnek a rosszabb időkben elveszett emberek is, ez igazán örvendetes. Nem tudom kit hogyan érint de ezennel bejelentem én is hivatalosan részvételünket a III. Gyékényes-i találkozóra.
    1. Jeszenszki János ( Jeszy ) + Jeszyné Andi = 2 fő
    2. Kucsera Sebestyén (Sebőce) + Kucseráné Farkas Irénke = 2 fő
    3. Härter Mihály(gumikacsa)+Härter Szabolcs=2 fő
    4. Csanádi Zsolt(Didó)+Csanádi Ádám=2 fő
    5. Vieger Ferenc(angler)+Vieger Ferencné(angi)=2fő
    6. Simon Csaba (Csaba)+Simonné Móni (Móni)=2fő
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    Most nézem milyen kis szimpla család a mienk senkinek nincs beceneve, legalább is ami ebben a társaságban ismert lenne. No de én ezt is vállalom!!!

    Csaba

    ui.: Ki a f......om az a Härter Mihály?????
  • Szia marpet!


    Az a kérésem, ha végleges a döntésetek a megjelenésről, akkor iratkozzatok fel a listára!
    Köszi!
    Az augusztusi találkozásunk reményében:
    Üdv!
    Jeszy
  • Szia Jeszy

    Köszönöm szépen az aláírást neked és feleségednek is .
    Gyékényesen ott leszünk a találkozón.
  • Szia Kismarpet!


    Augusztusban visszük az ígért sapkát! Ha jöttök a találkozóra, ott megkapod!
    Üdv nektek:
    Jeszy
  • Szia Angler!

    Gratulálok a fogáshoz és várunk téged máskor is.

    üdv:Kismarpet
  • Üdv. Mindenkinek!

    Engedve a nyomásnak pár sort összedobok a horgászatról...:-)

    Mondjuk a halak nem kényeztettek, talán a frontos idő miatt... (valamire fogni kell:-)
    Szóval eddig az összes horgászatom az A szektorban történt ahol már sikerült betliznem is, de fogtam gyönyörű halakat is. Viszont idén a lehetőségek úgy hozták, hogy megpróbálhatom a B szektort is. A ház, Tónibá nyaralójától balra volt (akinek innen is köszönöm a segítséget és az instrukciókat) .
    Természetesen a helykeresést radarozással kezdtem és megdöbbentett, hogy milyen vízmélységek vannak már a stégektől pár méterre (5-7m) beljebb úgy 100 méterre pedig 11-es vizet is találtam. És gondolom nem ez volt a vége. Aztán ráakadtam egy ígéretes törésre, ami 6 méterről 9-re ment le szépen fokozatosan és halakat is láttam rajta, de sajna csak vízközt... Ezen az etetésen csak bojlival próbálkoztam. Na ez a bója össz-vissz egy halat adott.:-) Egy kisebb ponty személyében. De mivel az-az infó jött, hogy nem nagyon eszik a hal a tározón ezért nem változtattam. A másik hely Tónibá szerint régóta etetett bója volt amit a nádfaltól nem messze, egy 4-es vízbe tettek le.. Ezt is végig etettem és gyakorlatilag az össze halat innen fogtam. A végeredmény: több, (nem számoltam, de volt jópár) a helyiek által elnevezett Tesco-s pontyot fogtam, aminknek éjjel egy órakor nem tudtam annyira örülni mert, újra kellett húznom miattuk a szerelést.:-) Fogtam két darab közel 4kg-s amurt illetve két db 2-3Kg közötti pikkelyest a Tesco-sokon kívül.
    Sajna a nagyhalak most nem jöttek ki egy fotóra, talán a fent említett folyton változó időjárás és légnyomás az ami nem tett jót a kapókedvüknek..
    Ez van…:) De mint mindegyikünket itt a fórumon, aki már járt a tónál szerintem kárpótol a szép környezet és az emberek kedvessége és ezért is térünk vissza folyton még ha becsúszik egy-egy „gyengébb” fogás is...
    Mindent összevetve nagyon jól érzetük magunkat! Annyira, hogy a találkozó napján ismét visszamegyünk egy hétre.:-)

    Ui.:
    Köszönöm a látogatást Mogyorósi úrnak, Marpetnek és a KisMarpetnek.:)

    angler
  • Kedves egyiptomi ! A témáddal kapcsolatban hívjál fel és elmondom a teendőket.

    Mivel nem ismerem a pontos helyet,igy írásban nem tudok tanácsot adni. T: 30-2332399

    Üdv:MI
  • Hello mindenkinek! :D

    Nagyon tetszik ez a fórum. Kb 2 hete akadtam rá amikor az egyik ismerősöm meghívott gyékényesre horgászni. Akkor gondoltam, hogy ne menjek felkészületlenül, így rákerestem interneten és nagyon örültem, hogy ráakadtam erre a fórumra. Csurgói vagyok, (gyékényestől 13-14km) fürdőzés szempontjából kiskorom óta minden évben előnyben részesítem ezt a bányatavat. De most hogy "belekóstoltam" a horgászati részébe ismét jobban kötődöm a tóhoz. Az ismerősöm évek óta éves horgászengedéllyel rendelkezik és van egy saját stége is a "nagykotrón". A mellette lévő helyen van egy elhanyagolt növényzettel benőtt szakasz. Ha jól láttam akkor még stégmaradványok is vannak. Érdeklődtem már utána és azt mondták, hogy 3 éve egyszer sem volt kint horgászni azon a helyen senki, csak tavaly lett lenyírva a fű egyszer. Kérdésem az lenne, hogy hogyan vehetném birtokba azt a részt (stégépítés, bungikészítés, csónakkikötés, bóják elhelyezése). Ha kiváltom az éves engedélyt akkor "elfoglalhatom" azt a területet, illetve rendbe hoznám az álmaim szerint? Vagy milyen utat kell bejárnom? válaszotokat előre is köszönöm! További szép napot! És görbüljön mindenkinek!
  • Sziasztok!
    Jogos Sebőce felvetése, már én is olvasnék pár izgalmas részletről a gyékényesi halkergetésekkel kapcsolatban!
    Én is várom a beszámoló(ka)t!
    Angler! Természetesen örülünk Netek (is), remélem, ismét sok jó arc jön össze!
    Üdv mindenkinek!
    Jeszy
  • Halban Gazdag Napokat!


    Szia Angler!
    Várnánk egy beszámolót a gyékényesi túráról....

    Üdv:
    Sebőce
  • Üdv. Mindenkinek!

    Engedelmetekkel hozzáírtuk magunkat a listához.:)
    Éppen most jöttünk haza az egy hetes gyékényesi túránkról és ha minden jól alakul pont a találkozó napján kezdjük meg az újabb hetet.:-)

    angler
  • 1. Jeszenszki János ( Jeszy ) + Jeszyné Andi = 2 fő
    2. Kucsera Sebestyén (Sebőce) + Kucseráné Farkas Irénke = 2 fő
    3. Härter Mihály(gumikacsa)+Härter Szabolcs=2 fő
    4. Csanádi Zsolt(Didó)+Csanádi Ádám=2 fő
    5. Vieger Ferenc(angler)+Vieger Ferencné(angi)=2fő
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    .
    .
    .
  • Szevasztok!

    Mint ahogy azt Jeszy már jelezte,főzök egy bográcsost,remélem nem ...szom el:-)))
    Azé szaraz kaját hozzatok:-))))))

    Misó
  • III. Gyékényesi Horgásztalálkozó jelentkezési listája:

    1. Jeszenszki János ( Jeszy ) + Jeszyné Andi = 2 fő
    2. Kucsera Sebestyén (Sebőce) + Kucseráné Farkas Irénke = 2 fő
    3. Härter Mihály(gumikacsa)+Härter Szabolcs=2 fő
    4. Csanádi Zsolt(Didó)+Csanádi Ádám=2 fő
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    .
    .
    .
  • III. Gyékényesi Horgásztalálkozó jelentkezési listája:

    1. Jeszenszki János ( Jeszy ) + Jeszyné Andi = 2 fő
    2. Kucsera Sebestyén (Sebőce) + Kucseráné Farkas Irénke = 2 fő
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    .
    .
    .
  • III. Gyékényesi Horgásztalálkozó jelentkezési listája:

    1. Jeszenszki János ( Jeszy ) + Jeszyné Andi = 2 fő
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    .
    .
    .
  • III. Gyékényesi Horgásztalálkozó, Gyékényes.

    Nagy örömmel értesítek minden gyékényesi kavicsbányató kedvelő és a tavon horgászni szerető horgásztársat, természetesen azok közül is az itteni fórumba regisztráltakat, hogy az idén ismét lehetőséget találtunk egy jó hangulatú, evős-ivós, jókat dumálós összejövetelre!
    Azt hiszem, aki már volt ilyenen annak nem kell mesélnem, miről is van szó, aki még csak most jön majd először, annak legyen meglepetés, de annyit előrebocsáthatok, azt hiszem, hogy az előzőeken még nyoma sem volt a rossz kedvnek!
    Szóval a részletek:

    A találkozó ideje: 2009. augusztus 28. péntek délután, ki mikor tud odaérni, de előreláthatóan a kaja kb. 2-től kezd főni, onnantól már lehet kóstolgatni, szörpözni.

    A találkozó helyszíne: Nos, ez egyelőre képlékeny, de terveink szerint a vad vízparton szeretnénk most tartani a változatosság kedvéért! Ez viszont azt az üzenetet hordozza magában, hogy mindenki hozzon magával evőeszközt, étkészletet, ülő alkalmatosságot és ugye, a wc sem lesz adott, sem folyóvíz, viszont lesz állóvíz vagy 300 hektárnyi !

    A találkozó témái:
    1. napirendi pont: Amennyiben lesznek ( és remélem is, hogy lesznek! ) új arcok, akkor bemutatkozás, ismerkedés. Beszámoló minden résztvevő egyévnyi horgász és hétköznapi életbeli eredményeiről, változásairól. Sztorizás, szerény nagyot mondás, ahogy az már horgász berkekben megszokott.

    2. napirendi pont: A jövő évi, Gyékényesen megrendezendő horgászverseny előzetes megbeszélése ( amit az idénre szerettünk volna, de néhány akadály miatt ez már nem fog összejönni ) a tervek, javaslatok meghallgatása és összesítése.

    3. napirendi pont: Kiadós és ( reméljük) finom kaja elfogyasztása, amit az idén Misó készít el! Én már ettem Misó füstölt csülökkel dúsított, sertés pörköltjéből többször, több helyszínen is, így megjósolhatom, hogy senki nem fog éhen maradni és egy nagyon jó ízű kajától fog jóllakni ! Előtte, közben és utána is italozással ütjük el az időt és hozzuk magunkat hangulatosabb állapotba ( Sebőce ugye majd valami szörptől fog mosolyogni, ahogy azt már megszokhattuk). Itt ragadom meg a lehetőséget és jelzem, hogy várhatóan a dátumból következik, hogy meleg lesz így mindenki erősen hűtött italokat hozzon, ki-ki amit iszik!

    4. napirendi pont: Ha lesz kedvünk, akkor a horgászati ismereteink szélesítése, ha nem akkor csak úgy sztorizgathatunk tovább !

    A találkozó ismét önköltséges, így mindenki a ráeső részt vállalja, amit a jelentkezők számának tudatában, időben jelezni fogunk, hogy a helyszínen kiegyenlíthesse ! Addig mi megelőlegezzük, de kérek mindenkit, hogy jól fontolja meg, hogy tud-e biztosan jönni, hogy ne kelljen kidobnunk a saját magunk fizette ételt! Szokás szerint a vezetőséget vendégül látjuk, ezt gondolom mindenki megérti!
    Természetesen mindenki hozhat magával kísérőket, családtagokat. Mindenkit szívesen látunk, mondjuk 100 fő felett már kicsit át kell szerveznünk majd a dolgokat ...
    Remélem, ismét sokan összejövünk és mindenki jól fogja érezni magát!
    A következő kommentben nyitok egy listát, amit minden jelentkező kimásol, egy új kommentbe beilleszti és a lista végére odaírja magát, az esetleges kísérő(i)nek a számát, ráklikkel az "új hozzászólás" szignálra és ezzel a jelentkezése érvényes!
    Mindenkit üdvözlök a nyár végi viszontlátás reméynében!
    Sziasztok:
    Jeszy
  • Sziasztok !
    Teljesen jogos Sebőce felvetése, máris megszerkesztem a találkozó kiírását és felteszem! Megbeszéltem Mogyorósi Istvánnal és még néhányótokkal, így ismét feljogosítottam magam a szervezésre!
    Jeszy
  • Tiszeletem az Uraknak!

    Érdeklődnék, akkor lesz találkozónk augusztus 29-én vagy nem?
    Rendeznem kell a szabimat, hogy oda tudjak érni, mert ki nem hagynám a bulit...

    Sebőce akihaleszottlesz
  • Üdv. Mindenkinek !

    Idén máj.10-16-ig. negyedik alkolommal horgásztam a gyékényesi tavon.
    Eddig nem voltak túl sikeresek a túrák, de a tó szépsége és a helyi emberek kedvessége mindíg vissza csábított.
    Idén kicsivel szerencsésebbre sikerült a horgászat.
    11.-én sikerült az eddigi legnagyobb pontyomat megfognom egy 11 kg-os tükrös személyében (kép a galériában).
    A jó kezdés után kicsivel gyengébb napok következtek, de azért majnem napi szinten voltak kapásaim.
    A túra mérlege : 4 ponty, 1 amúr, ill egy 1,80-as dévér.
    Napközben a stégről match bottal keszegezéssel ütöttük el az időt. Elég jól lehetett fogni őket, de itt is csak az apraja jött, max. tenyeresek.
    Az üdülésünket még szebbé tette a helyiekkel kialakult jó viszony. Ismét
    bebizonyosodott, hogy kedvességben, segítőkészségben párjukat ritkítják.
    Köszönet Francónak, Tóni bának, Attilának és nem utolsó sorban a szomszéd nyaralóban üdülő Sanyinak és nejének Évának ezért a csodás élményért.

    Üdv: Domosics
  • Sziasztok!
    Eljött az idő végre a jövő héten megyünk két napra horgászni. Milyen csalit vigyek szerintetek??? Sajnos nem lesz hosszú a látogatás, de szeretnék pár halat fogni. Köszi a segítséget.

    Üdv jupi
  • Sziasztok !
    Kismarpet ! A Döme aláírást igyekszünk megszerezni ...
    Angler ! A pecából biztosan lesz valami, kérdés, hogy mennyire komoly és milyen körülmények közötti ?
    :-))
    Üdv:
    Jeszy
  • kedves Jeszy

    kis Marpet vagyok!
    A tisztelt feleséged azt mondta,hogy szerez nekem aláírást Döme Gábortól.

    Remélem meglesz!
    Már nagyon várom.

    üdv:kismarpet
  • Üdv. Mindenkinek!

    Örülök Jeszy... Még a végén lesz valami ebből a pecából.:-)

    fr
  • Mivel még nem intézkedtem az augusztusi gyékényesi nyaralást illetően, mármint a nyaralót még nem foglaltam le, egyre elszántabb vagyok egy pár napos sátoros, vadkempinges horgászatra. Már csak a körülményeket kell elintéznem és a családomat kell tudni rávenni !
    Ez lesz a keményebb dió ...
    :-)))
    Jeszy
  • Jeszy!

    Nekem ezt mondták itthon a pecára: "Mennyé, ne is lássalak!" Szerinted ez pozitív hozzáállás?:-) Mert én annak veszem.

    Remélem még csatlakoznak páran innen a fórumról...

    fr.
  • Sziasztok !

    Aki tud úszni, az a vízben is elfér ! Egy darabig ...
    Egyébként én benne vagyok, kérdés a csajaink hogy értékelik majd ?
    :-))
    Jeszy
  • Ennyi ember nem fog elférni a szigeten...:-)))
  • Üdv Mindenkinek!

    Mielőtt "kizárnak" én is felébredtem....:-)

    Tavaly év vége felé "beszélgettünk" egy szigeten eltöltött pár napos "háziversenyről" vagy inkább csak pecával összekötött "találkozóról". Ez teljesen meghiusulni látszik?
    Nem a "nagy" még szervezés útján lévő bojlis versenyre gondoltam...

    Akkor sok fórumos társunknak tetszett az ötlet... Esetleg nem lenne érdemes újra nekimenni ennek a történetnek? Bár ez ügyben meg kéne kérdezni Mogyorósi úr véleményét is... Jelezném tudom, hogy olvassa a hozzászólásokat.:-) Innen is üdvözlöm... Jahh és persze Marpet-et is.:)

    Én Júnisus elejétől fogom majd vallatni a vizet egy hétig... De szívesen visszatérnék még a nyáron egy "nomád" pecára is.

    Szóval örülnék ha elmondanátok mit gondoltok az ötletről... Ami nem is az enyém volt.:)

    Üdv.

    fr.

    Ui.:
    Visszaolvasva az utóbbi hozzászólásokat, látom más is nekifutott. Lehet konkrétabban kéne kérdezni! Kit érdekelne a dolog? Persze időpontegyesztetéssel.
  • Hellósziasztok !

    Milyen kizárások kerültek itt szóba ? Az teljességgel kizárt, hogy bárkit is kizárjon bárki is !
    :-))))
    Srácok, bírjátok már ki nyugalommal augusztus végéig, akkor majd megbeszéljük a dolgokat személyesen !
    Üdvözlök mindenkit !
    Mi újság van a gyékényesi pecával kapcsolatban ? Nincsenek még idei halas fotók ...
    Jeszy
  • Szia Csaba!

    A kizáráshoz nincs jogod, de azért sem írok... :-)


    Sebestyén
  • Csao funok!

    Nagyon hallgatnak egyes bárányok, nem tudom, hogy mi történt velük, de ha hamarosan nem szólalnak meg, én kizárom őket lehetnek akár computeresek vagy szőnyegesek vagy akármik is! Nem tréfálok!!

    Csaba
  • Szevasztok Urak!


    Amennyiben sikerül tető alá hozni a "házi versenyt",remélem ott tudok lenni:-)
    A fórum találkozóra mindenképp megyek,igaz akkor kimarad a peca,ugyan is ha minden jól megy június végén július elején szeretnék eltölteni 10 napot a tó partján,
    nomád körülmények között:-),de ez még nagyon távlati dolog.

    Szevasztok!

    Misó
  • Szevasz ám Csaba bá!

    Na én böffentek egyet.Na nem oda,hanem ide magamhoz.
    Én azért be bekukkantok néha ide,olvastam a verseny ötletet is,csak nem tudom mit is mondjak.A válság engem annyira nem érint,eddig is szar volt minden,most is az nálam.:)
    Dógozok és dógozok,hogy legyen pénz a házra,meg minden egyébre.Azért a hétvégén egy match botozást beizzítok valahol,vmi szép vízen.A Duna sajna nem horgászható jó ideje,úgyhogy a pecák le vannak támasztva.Az idei gyékényesi túra sincs még képben,nem tudom megyünk-e, és ha igen kik hányan,hova stb.....
    Ha megyek,akkor megpróbálok akkor menni mikor Ti is ott vagytok,ha lesz verseny lehet beszállok,de semmit nem garantálok.Mondjuk egy jó mézes az biztos lecsúszna,pár sörrel,úgyhogy elgondolkodom a versenyen való részvételen.:)

    Üdv:Szusy
  • Csao Jeszy!

    Szerinted hol járnak a többiek? Ennyi munkájuk van, hogy ide sem böffentenek a fórumra. Hol van akkor itt gazdasági válság, főként "világ"!
    Mi a véleményed?

    Csaba
  • Csao!

    Az idén én is is mindenképpen egy házi jellegű versenyre gondoltam, kiegészülve pár esetleges érdeklődővel. A díjazást konkrétan úgy gondoltam, hogy a jelképesnek tekinthető nevezési díjakból egy feliratozott kupát, és valamilyen "szerény" ajándékot gondoltam az első három helyezett csapatnak. Tehát egyértelműen megőrizve a házi jelleget, de ismervén az embereket azért egy kis elismerésre mindenki szomjazik, és így még is csak valami keretbe lenne foglalva az amúgy is horgászatra szánt alkalom. Tisztában vagyok én is vele - sajnos -, hogy nem most jött el a nagy anyagi befektetésekkel járó versenyek ideje. De talán jobb szájízzel indulna neki mindenki ha lenne egy kis verseny jellege.
    A fenti mondatokat vitára felteszem!

    Csaba
  • Szia Csabi !

    Az az igazság, hogy megítélésem szerint az idénre már kockázatos lenne több szempontból is versenyt szervezni ! Egyrészt és fő oknak azt látom, hogy elég sok verseny van, amihez erősen kellene igazodni, másrészt - és ne menjünk el emellett a fontos ok mellett - a jelenlegi gazdasági bizonytalanság , sajnos, nagyon sok háztartásban okoz gondokat, amikkel miután megküzdenek, nem biztos , hogy marad pénz egy rendezvényre, ami valljuk be, még ha nem is nyereség orientált, de jó ha nem veszteséges !
    Mindenesetre mi Misóval úgy terveztük - persze még nem mondtunk le erről a tervekről -, hogy először csak egy "házi" jellegű versenyecskét szerveznénk oda Gyékényesre, magunknak, akik már több éve járunk és ismerjük egymást próbaképpen, hogy lássuk hogy működhetne ez nagyban ! Aztán jövőre vagy azután évben - függően attól, hogy az idén vagy jövőre lenne - lehetne tovább lépni, egy nagy durranással, akár nemzetközivé is tenni , egy nagy versenyt ! Ehhez a médiaháttér megvan, a felületek adottak, ahol korlátlanul közhírré tudnám tenni. Végül úgy látom, hogy kizárólag a bojlis vonulat az, amit követni kellene, vagyis egy pontyfogó magos-bojlis-pelletes versenyt kell szervezni oda, ez a víz híréből, adottságaiból és jellegéből is egyértelműen kikövetkeztehető !
    Egyelőre ennyi jutott eszembe ... firtassuk, szerintem !
    Üdv mindenkinek :
    Jeszy
  • Csao Jeszy!

    Nekem most lenne időm szervezni a versenyt, csak abból kellenne kiindulni, hogy hogyan tudnánk ezt a fórumozókon kívűl népszerűsíteni? Gondolom az ilyen plakát dolog és társai egy ilyen esemény kapcsán nem játszanak, hanem interneten kellene nyomulni, csak kérdés az, hogy milyen volumen az amiben gondolkodjunk, ami Gyékényesnek is jó és nem a kárára válik. Ebben nagyon szívesen kikérném M.I. Úr véleményét, ha olvassa ezt a bejegyzést, hogy mi erről neki a véleménye.
    Nem nagyon emlékszem már rá, hogy mikről beszéltünk annak idején, de én úgy gondolom, hogy egy 24 órás, csapatonként 2 személy, és bármely legális horgászati módszer indulhatna. No gondolatébresztőnek ennyi, ha van rá igény én szívesen megszervezem. Ne fogjátok vissza magatokat, mindenki véleményét, javaslatát szerettel várom!

    Csaba
  • Szevasztok !
    Te Csabi, az augusztus 29-ei az nem verseny, hanem találkozó ... remélem, ezt nem értetted félre !? A versenyt egyelőre sajnos nincs energiám szervezni...
    Jeszy
  • Csao Mindenki!

    Óriási itt a csend! Tán mindenki horgászik vagy dolgozik?
    Jeszy! Akkor aug. 29. a helyi horgászverseny időpontja?
    Ki az aki potenciális jelentkezőként számításba vehető? Ezt nem tőled kérdezem hanem a fórumozóktól.

    Csaba
  • Csao Szusy!

    Látod, St.Lucia elhagyott!!

    Csaba
  • Ajjaj Csaba bá!

    És a szemedet ki fogta meg,hogy nem tudsz olvasni?:)
    Azt nem Jeszy papa nyessentette be,hanem egy másik felhasználó,ezért nem értettemén sem.:)
    De biztosan Jupi kolléga vágta a témát.

    Szusy
  • Csao Jeszy!

    Azt kérdezted, hogy "fogott -e már valaki valamit az idén", no erre válaszoltam én, hogy a gerinc műtétem után én a "derekamat" sokszor.

    Csaba
  • Szevasz Csabi !

    Nem teljesen értelek ...
    :-)))
    Üdv mindenkinek !
    Jeszy
  • Csao Jeszy!

    Én a derekamat rendszeresen!!!

    Csaba
  • Sziasztok!

    Nagy a csönd. Fogott már valaki valamit az idén???
  • Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék, mégpedig a C szektorral kapcsolatban, horgásztatok e már arrafelé, élmények stb., mert nézegetem a nyárra a helyket a tó körül...
    Szerintetek B sz. vagy C szektor?:)

    Előre is köszönöm!

Kedves lárogató!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!