A Gyékényes és Vidéke Lokomotiv Horgászegyesület fóruma.
  • Sziasztok Urak!

    Kicsit eltüntünk, sajnos én is...
    Nem tudom, hogy áll a versenyszervezés?
    Gondolom sehogy, én sem tettem érte semmit :-(((
    Azért egy nyári pecára találkozunk?
    Mert akkor jó lenne időpontot egyeztetni...ja és a verseny beleférne...

    Üdv:

    Sebőce
  • Sziasztok!
    Kellemes húsvéti sonkázást,tojásokat,pálinkázást,esetleges pecát kívánok én is minden fórumosnak!
    Üdv:Szusy
  • Minden kedves fórumtársamnak, Gyékényes fannak és családjaiknak kellemes húsvéti ünnepeket kívánok !
    Jeszy
  • Szevasztok !
    Én, illetve mi tervezzük természetesen. Ez már tradíció...
    Üdv mindenkinek !
    Jeszy
  • Halban Gazdag Napokat!

    Én személy szerint nagyon tervezem április vége felé, a gyékényesi túrát, de még nagyon képlékeny.


    Üdv:

    Sebestyén
  • Halihó Mindenkinek!


    Nyakunkon a tavasz:-)))

    Remélem Mindenki átvészelte a peca nélküli nehéz téli napokat:-)

    Tavasszal megy-e valaki közületek Gyékényesre?
    misó
  • Megint nagy a csend ! Törjük meg !
    Jeszy
  • Szevasztok !
    Én a munkámba ölöm az összes "fölös" gondolatok megszületésére alkalmas időt is...
    De majd lesz még így se, remélem...
    Üdv:
    Jeszy akibennelenneabbanaversenyben
  • Szevasz Misó!

    Nem mondom, hogy időnként ne lennék rákattanva arra, hogy milyen jó lenne most lógatni egyet, de most a másik hobbym kitölti az időmet. Kutyázok minden szabadidömben, vettem még két újabb kölyköt, szóval nem unatkozom, de már jó lesz ha jön a peca.

    Csaba
  • Halihó Uraim!


    Elvonási tünetek?:-))Hogy birjátok peca nélkül?
    Má annyira készvagyok,hogy nagyon....

    Mi lesz akkor azzal a kis versennyel amiről a mult évben elkeztünk beszélni?

    Szevasztok!

    Misó
  • Köszi Marpet, leköteleztél...
    Majd nyáron rendezzük!!
    :-))
    Jeszy
  • Szia Jeszi!

    A nagy víz nincs befagyva,most is meghorgászható! Csak az A szektor fagyott be,az sem teljesen. Készítettem fotókat,hamarosan felteszem őket!Most mennem kell,mert éjszaka dolgozom.

    Csao!


    Kedves Jeszi!

    Mogyorósi Úrnak köszönhetően a képtárban megnézheted a téli képeket.Jól látszik,hogy hol és meddig volt befagyva.Megjegyzem,hogy ma már nem biztos ez sem az enyhe időnek köszönhetően.Most tervezek engedélyt váltani,aztán megpróbálok horgászni is valamikor.

    Csao!
  • Sziasztok mindenkinek !
    Kérdésem ahhoz, akinek van infója, hogy befagyott-e a nagyvíz ?
    Ha igen, akkor lékelnek-e rajta ?
    Üdv:
    Jeszy
  • Sziasztok!

    Elrettentésül, aki még nem látta!

    http://www.horgasszunk.hu/catchandrelease.html


    Csaba
  • Szevasztok Mindenki!

    Nagyon boldog, békés, szeretetben és egészségben gazdag boldog új évet kívánok minden fórumozó barátomnak és családjának!
    Legyetek jók és vigyázzatok Magatokra!

    Csaba
  • Mindenfelé boldog, békés, halakban gazdag új évet kívánok !
    Jeszy(ék)
  • BÚÉK Mindenkinek!

    A hétvégi peca elmaradt,az A szektor jelenleg meghorgászhatatlan.
    Remélem minden kedves fórumozó egészségben és épségben fog a mulatságokból hazatérni!

    Mindenkinek Sikerekben gazdag Új Évet kívánok!

    Csao:marpet
  • Mindenkinek nagyhalfogásban gazdag,békés,szeretetteljes bóldog új esztendőt kivánok!

    Misó
  • Szia Csaba !
    Nincsenek titkaim előttetek ( már ami a horgászatot illeti), így kár lenne ismételgetnem magam...
    De szívesebben olvasnék mások sikereiről ! Hát elő a farbával...
    :-)))
    Jeszy
  • Drága Jeszy Barátom!

    Te is hozzájárulhatnál a pezsgéshez, valami frapáns idei történettel, amikor nem fogtál semmit /vagy van másmilyen is/? Ehhez legalább sokan hozzátudnánk szólni. Szerintem!

    Csaba
  • Sziasztok !
    Öröm látni egy kis pezsdülést a fórumban...
    Csak így tovább !
    Jeszy
  • Sziasztok Barátaim!

    Minden kedves Gyékényes funnak SZERETETTELJES BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK! a hétvégén megyek Gyékényesre,friss információt gyűjteni,amiket megosztok majd veletek.Ha nem fagyott be a tó,akkor lesz peca is.

    Csabikám!

    Köszönjük a jókívánságokat !

    Csao:marpet

    Ui:Szeretnék jövőre új csónakot és elektromos motort hozzá vásárolni.Ha valaki tudna ebben segíteni,azt nagyon megköszönném.Nem anyagi dologra gondoltam,hanem információkra.Köszike!
  • Szevasztok!

    Szeretetben gazdag békés karácsonyt és szerencsés
    horgászatokban is bővelkedő boldog új esztendőt
    kívánok mindenkinek!


    Gyuri
  • Csao Mindenkinek!

    Tegnap voltam Gyékényesen, fogtam egy gyönyörő 17 kilós pontyot, nem volt egyszerű partra segíteni, de végül sikerült ............................, aztán felébredtem és rájöttem, hogy már több hete nem voltam sehol horgászni.
    Gondoltam feldobom az adrenalint. Sikerült?
    Minden eddigi és új sporttársamnak, barátomnak, levelezőtársamnak KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS BOLDOG, SIKERES ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

    Csaba
  • Szevasztok!

    Kivánok mindenkinek békés,boldog karácsonyt,és halfogásban gazdag boldog új esztendőt!

    Härter Mihály
    gumikacsa
  • Valamennyi Horgásztársnak !

    Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Fogásokban gazdag Új évet Kívánok, magam és az Egyesület nevében !
    Remélem,hogy a következő 2008-as év gazdagabb fogásokat biztosít a vendégeink számára.
    A fórumosoknak megköszönöm az aktív közreműködést és kérem,hogy a továbbiakban is használják az egyesület honlapját.

    Üdvölettel és mielőbbi találkozás reményében köszöntök mindenkit: Mogyorósi István
  • Szia 1horgász !
    Köszönjük, viszont a jókívánságokat, várjuk a beszámolót !
    A találkozón nem voltál, pedig neked nem volt messze...
    Jeszy
  • Sziasztok!
    Tőlem is Kellemes Ünnepeket és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok minden sporinak!
    Remélem hogy a következő évben sok gyönyörű halakat fogtok!
    Majd írok hogy idén mi lett a fogás eredménye ill mik voltak a sztorik mert már régen nem írtam.


    Görbüljön a bot!
    Üdv mindenkinek!
  • Sziasztok!
    Tőlem is Kellemes Ünnepeket és Sikerekben Gazdag Boldog Új Évet Kívánok minden sporinak.
    Az év vége szótlanul telt,remélem jövőre újult erővel csapunk bele a beszélgetésbe.
    Üdv:Szusy
  • Bőbeszédű Csaba barátunk "beÁsított"...
    :-)))))))))))
    Szevasztok mindenkinek !
    Ha már nem beszélnék, akkor kellemes karácsonyt és boldog új évet minden kedves Gyékényes fannak !
    Jeszy
  • Köszönöm a tájékoztatást.
  • ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

    Szevasztok!

    Csaba
  • Kedves Horgásztárs ! Az idő nagyon rossz, a békés halak már nem esznek, a ragadozókra való horgászás ilyen időben nem kifizetődő. Remélem majd jövőre találkozunk. Üdvözlettel MI
  • Jó napot mindenkinek!

    Szeretnék érdeklődni, hogy lehet-e még ilyenkor horgászni és ha igen mennek-e még a halak?
  • Csend és megint csak csend...
    :-(((
    Jeszy
  • Ne kajabálj már, kiszakad a dobhártyám !!!
    :-)))))
    Szevasz Misó !
    Itt már csak így megy... Majd jól letoljuk a következő talin a csendeseket !!
    :-)))
    Jeszy
  • Szevasztok Mindenkinek!

    Gondoltam,megtöröm a csendet.

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!:-))))))))))

    Misó
  • Sziasztok !
    Szusy: való igaz, hogy szoktunk beszélgetni, de itt is cserélhetünk eszmét, fenntartva a fórumot...
    Marpet : gondolom, nem szeretted volna a szomorú családi eseményt közzétenni, sajnálom és együttérzünk Veled... Ha bármiben tudok segíteni, megteszem...
    Köszönöm, hogy jelentkeztetek!
    Üdv:
    Jeszy
  • Kedves Barátaim!

    Sajnos szomorú dolgok történtek a családomban,ami miatt szeptember eleje óta megnövekedtek a teendőim.Sem a pecára,sem az internetezésre nincs sok időm,energiám és kedvem se.Remélem nemsokára visszatér minden a régi kerékvágásba.
    Karácsony után biztosan többször jelentkezem,és szívesen tájékoztatlak benneteket a tó helyzetéről és a pecákról.

    Addigis mindenkinek szép napokat!

    Csao Marpet!
  • Szevaszám Jeszy!
    Há azér mi néha írunk a tudod hol egymásnak...:)
    Miről beszéljünk itt?Járt vki Gyékényesen mostanság...,vagy megy még ott a peca?
    Ki mit fog,vannak eredmények nálatok forumtársak?
    Én lent voltam a Balatonon hétvégén,víz 4C,sajna elvermelnek a pikkelyesek.
    Üdv:Szusy
  • Szevasztok!
    Köszönök, de kinek ? Nagyon nagy a csend ! Nem szeretem a csendet, mert érdektelenséget jelez... Hol vannak a törzstagok ? Nem hiszem, hogy ne lenne beszélgetnivalónk...
    Ébresztőőőőőőőőőőőőő !
    Jeszy
  • Viszont a csaj abban a körben, ahova szórtam a sok finomságot, fogta az összes pontyát !! Vagyis nem volt rossz az elképzelés és az etetés kivitelezése, csak utána kutyultam el egy üveg jégerrel és egy tálca sörrel...
    :-)))))))
    Jeszy akibevallja
  • Így van,Jeszy hordta be a sok magot meg pelletet a kocsiból és Ő rakétázott is.
    Igaz azért nem teljesen egy kupacba,szóval van még mit tanulnia...ezt ugye az is mutatja,hogy soha nem tud olyan helyre dobni,ahol hal is lenne.:)
    Üdv:Szusy
  • Hát... lebuktam... Valóban az én kupám nem olyan, mint a győzteseké... Viszont a csajomnak én voltam a háttere, kellettem a sikereihez... Ezt Szusy is igazolhatja... Látjátok? Egy nyitott könyv vagyok...
    :-))
    Jeszy
  • Sebőce!

    Viccelsz?Anidnak csak halas képe van szerintem,Jeszynek meg csak hal nélküli.:)
    Amúgy ha valamit felfedezni vélsz a mester kezében,az nagy valószínüséggel nem csalisdoboz,hanem éltető nedű.
    Egész nap a sörösdobozokat emelgette az említett NHT-n is...:)
    Az asszony meg a halakat emelgette kifelé....:)

    Üdv:Szusy
  • Szia Jeszy!

    A III. Haldorádó Netbarát Vándorkupa: Hangulatjelentés című cikkben fedeztem fel a képet, ja és persze kedves feleségedét.
    De nem meglepő módon, neki halas képe is van itt. :-)

    Amint időm engedi elkezdem az versenykiírást...

    Üdv:

    Sebőce
  • Szia Sebőce !

    "Mondjuk a Hal.... honlapján látható fényképeden, a kezedben, egy csalisdoboz vagy egy dobozos sör látható? Én az utóbbira tippelnék? '"

    Nem tudom melyik képre gondolsz... Segíts lécci !
    A versenyre a gondolatokat akár kezdheted is írásba foglalni, majd ide beírni. Nyilván akit érdekelni fog, az reagál is rá !!
    Üdv:
    Jeszy
  • Sziasztok!

    Kicsit leállt a versenyszervezés...?
    Vagy csak mindenkinek pörög az agya?

    Mi lenne ha, a fórumon megszerkeztenénk a versenykiírást.
    Például úgy mint a nyári talit.
    Lenne egy elkezdett változat, és azt mindenki a saját gondolatával kiegészítené.
    Ja és itt a nézeteltéréseket is megvitatnánk..

    Üdv:

    Sebőce aki márnagyonvárjaaversenyt
  • Szia Jeszy!

    Nekem lenne beszélgetni valóm...
    Mondjuk a Hal.... honlapján látható fényképeden, a kezedben, egy csalisdoboz vagy egy dobozos sör látható? Én az utóbbira tippelnék?


    Üdv:

    Sebőce
  • Emberek !!!
    Senkinek sincs beszélhetnékje errefelé ???
    Felháborító...
    :-))
    Jeszy akicsakvárjacsakvárja

Kedves lárogató!

Úgy tűnik, új vagy itt. Kattints az egyik gombra, a belépéshez!